Deweloper Koninko

Novaform od ponad 30 lat prowadzi działalność w południowej, zachodniej, wschodniej i centralnej Holandii, łącząc ze sobą doświadczenie w rozwoju zintegrowanych obszarów, rozwoju obszarów wewnątrz miast oraz ich rewitalizacji. To właśnie w tych często złożonych i kompleksowych projektach, wiedza i doświadczenie oraz zaangażowanie Novaform są szczególnie cenione i stanowią o sile organizacji, przekładającej się bezpośrednio na efekty podejmowanych działań i realizowanych projektów

Novaform jest częścią Grupy Klok – firmy rodzinnej, zarządzanej przez trzecie już pokolenie rodziny Van de Klok. Grupa Klok działa na terenie Holandii , Niemiec i Polski, angażując się w rozwój nieruchomości, budownictwo i realizacje projektów budowlanych oraz inwestycje na rynku nieruchomości Klok_group

Grupa Klok została założona w 1922 roku i od początku swojej działalności, zarzadzanie Grupą Klok było przekazywane z ojca na syna, co jest gwarancja zachowania ducha przedsiębiorczości, jako kluczowej wartości całej Grupy, jak również długoterminowego zaangażowania finansowego. Właściciele preferują działania przekładające się na średnio- i długoterminową kondycja finansowa Grupy Klok, od działań i efektów krótkoterminowych. Z tego powodu zarząd holdingu jak również osoby zarządzające poszczególnymi podmiotami działającymi w ramach Grupy Klok, są osobiście zaangażowani w bieżącą działalność, relacje z Partnerami i realizowane projekty biznesowe. Grupa Klok opracowuje i realizuje duże projekty budowlane ze względu na silne podstawy finansowe i skale działania zbudowane przez ostatnie dekady.

Novaform tradycyjnie działa w południowej, zachodniej, wschodniej i centralnej Holandii. Poza obszarem Holandii, Grupa Klok od 1997 roku działa na terenie Niemiec poprzez spółkę zależną KlokGIB GMBH, a od 2013 roku Novaform rozpoczęła działać na terenie Polski i utworzyła w Poznaniu swój oddział i spółkę zależną Novaform Polska Sp. z o.o. Pierwszym realizowanym projektem jest inwestycja w miejscowości Koninko w najbliższym sąsiedztwie Poznania, gdzie Novaform planuje wybudować około 200 domów szeregowych, bliźniaczych i wolnostojących.

Grupa ECC od roku 1989 działa z powodzeniem na deweloperskim rynku nieruchomości w Europie Środkowej specjalizując się w obiektach handlowych, biurach oraz w projektach o mieszanym przeznaczeniu. Promenada Centrum Handlowo-Rozrywkowe w Warszawie (o powierzchni 58.000 m2 GLA), rozwijane w trzech etapach pomiędzy rokiem 1996 a 2005, pozostaje projektem flagowym Grupy ECC. Obecnie ECC koncentruje swoją działalność nie tylko na terenie Europy Środkowej, gdzie planuje otwarcie na jesieni 2016 r. Galerii Handlowej Nowa Stacja Pruszków, ale również w Azji Południowo-Wschodniej. W październiku 2013 r. ECC otworzyła Centrum Handlowe Promenada Resort w Chiang Mai w Tajlandii o powierzchni 68.000 m2 GLA – jako swój pierwszy ukończony projekt handlowy w Azji. Obecnie pracuje nad dwiema nowymi inwestycjami dotyczącymi obiektów handlowych  w Tajlandii i Wietnamie.
 
Wykwalifikowany personel pracujący w biurach regionalnych oraz pomoc ze strony zewnętrznych lokalnych ekspertów sprawia, iż ECC jest w stanie przeprowadzić dokładne badanie wszystkich swoich projektów inwestycyjnych, umożliwiając osiągnięcie optymalnej równowagi między ryzykiem a zyskiem. ECC wierzy we własne inwestycje – dlatego zawsze nabywa udziały finansowe w swoich projektach.

Projekty

 

Na stronie internetowej Novaform jak i na dedykowanych stronach dla poszczególnych projektów możliwe jest zapoznanie się z różnymi projektami realizowanymi przez Novaform w Polsce jak i zagranicą.

 

Zawsze możesz skontaktować się z nami, jeśli chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat konkretnego projektu. Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.

 

przyciski_wybran_projekty

Parc Viverre

Nowoczesna architektura w zielonej i ekologicznej okolicy, zapewniające mieszkańcom 110 mieszkań mały park na relaks. Apartamenty są realizowane w 2 budynkach , z których największy wybudowany jest w formie litery „Ü” tworząc w środku swego rodzaju dziedziniec, a w ramach jednego z ramion „U” apartamenty z obszernymi tarasami

Nowoczesna architektura w zielonej i ekologicznej okolicy, zapewniające mieszkańcom 110 mieszkań mały park na relaks. Apartamenty są realizowane w 2 budynkach , z których największy wybudowany jest w formie litery „Ü” tworząc w środku swego rodzaju dziedziniec, a w ramach jednego z ramion „U” apartamenty z obszernymi tarasami