Deweloper Koninko

Novaform od ponad 30 lat prowadzi działalność w południowej, zachodniej, wschodniej i centralnej Holandii, łącząc ze sobą doświadczenie w rozwoju zintegrowanych obszarów, rozwoju obszarów wewnątrz miast oraz ich rewitalizacji. To właśnie w tych często złożonych i kompleksowych projektach, wiedza i doświadczenie oraz zaangażowanie Novaform są szczególnie cenione i stanowią o sile organizacji, przekładającej się bezpośrednio na efekty podejmowanych działań i realizowanych projektów.

Novaform jest częścią Grupy Klok – firmy rodzinnej, zarządzanej przez trzecie już pokolenie rodziny Van de Klok. Grupa Klok działa na terenie Holandii , Niemiec i Polski, angażując się w rozwój nieruchomości, budownictwo i realizacje projektów budowlanych oraz inwestycje na rynku nieruchomości Klok_group

 

Grupa Klok została założona w 1922 roku i od początku swojej działalności, zarzadzanie Grupą Klok było przekazywane z ojca na syna, co jest gwarancja zachowania ducha przedsiębiorczości, jako kluczowej wartości całej Grupy, jak również długoterminowego zaangażowania finansowego. Właściciele preferują działania przekładające się na średnio- i długoterminową kondycja finansowa Grupy Klok, od działań i efektów krótkoterminowych. Z tego powodu zarząd holdingu jak również osoby zarządzające poszczególnymi podmiotami działającymi w ramach Grupy Klok, są osobiście zaangażowani w bieżącą działalność, relacje z Partnerami i realizowane projekty biznesowe. Grupa Klok opracowuje i realizuje duże projekty budowlane ze względu na silne podstawy finansowe i skale działania zbudowane przez ostatnie dekady.

„Know-how” holdingu bazuje na wiedzy, doświadczeniu, otwartej i jasnej komunikacji, które są cechami charakterystycznymi dla działalności operacyjnej Grupy Klok i związanych z nią firm.


 

Novaform tradycyjnie działa w południowej, zachodniej, wschodniej i centralnej Holandii. Poza obszarem Holandii, Grupa Klok od 1997 roku działa na terenie Niemiec poprzez spółkę zależną KlokGIB GMBH, a od 2013 roku Novaform rozpoczęła działać na terenie Polski i utworzyła w Poznaniu swój oddział i spółkę zależną Novaform Polska Sp. z o.o. Pierwszym realizowanym projektem jest inwestycja w miejscowości Koninko w najbliższym sąsiedztwie Poznania, gdzie Novaform planuje wybudować około 200 domów szeregowych, bliźniaczych i wolnostojących.

 


 

PARTNERZY

Grupa Klok

NovaForm NL

ECC

Polsko – Holenderska Izba Handlowa

RDH

ECC Real Estate

jest częścią Grupy ECC. ECC posiada biura w sześciu krajach, a siedzibą główną dla Europy jako regionu jest Warszawa.

 

Grupa ECC od roku 1989 działa z powodzeniem na deweloperskim rynku nieruchomości w Europie Środkowej specjalizując się w obiektach handlowych, biurach oraz w projektach o mieszanym przeznaczeniu. Promenada Centrum Handlowo-Rozrywkowe w Warszawie (o powierzchni 58.000 m2 GLA), rozwijane w trzech etapach pomiędzy rokiem 1996 a 2005, pozostaje projektem flagowym Grupy ECC. Obecnie ECC koncentruje swoją działalność nie tylko na terenie Europy Środkowej, gdzie planuje otwarcie na jesieni 2016 r. Galerii Handlowej Nowa Stacja Pruszków, ale również w Azji Południowo-Wschodniej. W październiku 2013 r. ECC otworzyła Centrum Handlowe Promenada Resort w Chiang Mai w Tajlandii o powierzchni 68.000 m2 GLA – jako swój pierwszy ukończony projekt handlowy w Azji. Obecnie pracuje nad dwiema nowymi inwestycjami dotyczącymi obiektów handlowych  w Tajlandii i Wietnamie.

 

Wykwalifikowany personel pracujący w biurach regionalnych oraz pomoc ze strony zewnętrznych lokalnych ekspertów sprawia, iż ECC jest w stanie przeprowadzić dokładne badanie wszystkich swoich projektów inwestycyjnych, umożliwiając osiągnięcie optymalnej równowagi między ryzykiem a zyskiem. ECC wierzy we własne inwestycje – dlatego zawsze nabywa udziały finansowe w swoich projektach.

 


 

Projekty

 

Na stronie internetowej Novaform jak i na dedykowanych stronach dla poszczególnych projektów możliwe jest zapoznanie się z różnymi projektami realizowanymi przez Novaform w Polsce jak i zagranicą.

 

Zawsze możesz skontaktować się z nami, jeśli chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat konkretnego projektu. Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.

 

przyciski_wybran_projekty

 

Parc Viverre

Nowoczesna architektura w zielonej i ekologicznej okolicy, zapewniające mieszkańcom 110 mieszkań mały park na relaks. Apartamenty są realizowane w 2 budynkach , z których największy wybudowany jest w formie litery „Ü” tworząc w środku swego rodzaju dziedziniec, a w ramach jednego z ramion „U” apartamenty z obszernymi tarasami

De tuin van Vlissingen (The garden of Vlissingen)

Projekt ten został faktycznie zrealizowany na terenie gdzie dawniej znajdowały się bunkry i fortyfikacje.

Duża część bunkrów jest dzisiaj pokryta ziemia, trawa i roślinami tworząc małe wzgórza w zielonym parku, który stanowi serce tego projektu. Właśnie z tego powodu wybrana została nazwa tego projektu – Ogród Vlissingen, w ramach którego wykorzystana została współczesna i nowoczesna architektura z płaskimi dachami domów.

Watership Down

Architektura zastosowana w ramach tego projektu nawiązuje do angielskiego stylu cottage oraz do znanej holenderskiej bogatej architektury wczesnych lat trzydziestych z dużymi oknami, wystającymi krokwiami, ekskluzywnymi ścianami z cegieł oraz wysokimi dachami z cegły ceramicznej

 

Wijhof

98 domów składających się na ten projekt tworzy własną dzielnice. Domy 4-rokondygnacyjne w zabudowie szeregowej tworzą w ramach tego projektu barierę dźwiękową, oddzielającą pozostałe domy od pobliskiej linii kolejowej. Płaskie dachy, wykorzystanie ekskluzywnej czarnej cegły, ogromne oraz przestronne domy, stanowią podstawowe założenia dla tego projektu. Drugi etap tego projektu realizowany będzie przy użyciu równie ekskluzywnej białej cegły, a jego realizacja planowana jest na 2015 rok.

De Kardinaal (The Cardinal)

Budynek został zaprojektowany na rogu 2 ulic, w ramach którego architekt postanowił połączyć 2 budynki w jeden. Cześć kompleksu położona od strony zbiornika wodnego charakteryzuje się fasadą wykonaną z szarej błyszczącej cegły oraz bardzo dużymi loggiami. Pozostała cześć kompleksu zaczynająca się od strony ulicy i łącząca się z sąsiadującymi budynkami, charakteryzuje się przeszkolonymi balkonami i wspaniale wkomponowuje się w lokalną architekturę.

Zwijsenhof (the Zwijsen courtyard)

Ten apartamentowiec cechuje dostojny i wybitny wygląd dzięki jego współczesnej fasadzie z czerwono-brązowych ceglanych ścian, okrągłym cynkowanym dachom oraz dużym oknom i okiennicom.

Wszystkie apartamenty cechuje bardzo wysoki standard wykończenia, a dodatkowo budynek posiada własny parking podziemny. Poza ceglanymi ścianami, oddaleniem od ruchu ulicznego, użyciem stalowych elementów, prawdziwa perla w ramach tego projektu jest dziedziniec z ogrodem, który nawiązuje do klasycznego klasztornego ogrodu z ławkami, drzewami i woda.

Mastbos

Ten projekt charakteryzuje się szerokim zakresem typów domów obejmującym: 2 wille, 16 przestronnych domów w zabudowie bliźniaczej, 8 domów w zabudowie szeregowej, 9 jednorodzinnych domów 1-kondygnacyjnych, 8 luksusowych apartamentów, 13 apartamentów dla młodych par oraz 18 apartamentów przystosowanych dla starszych osób.

Architektura projektu Mastbos charakteryzuje się dbałością o szczegóły na zewnątrz jak i wewnątrz budynków, ceglanymi ścianami w ciepłych kolorach, oraz białymi elementami drewnianymi. Architekci zaprojektowali nie tylko domy, ale również ogrody, ściany oraz ogrodzenia, dzięki czemu w ramach tego projektu możemy mówić o zastosowaniu cieplej i klasycznej miejskiej architektury.