Montujemy okna

Od kilku dni trwa montaż okien w mieszkaniach z 3 etapu naszej inwestycji. Wybraliśmy dla Państwa okna 6-komorowe z pakietem 3-szybowym wyprodukowane przez pod poznańską firmę BROS
Jak zapewnia producent:
Profil BLUEVOLUTION 82 mm MD CLASSIC – Nowa generacja ciepłych okien, 6-komorowy system, perfekcyjne połączenie innowacyjnej technologii oraz najlepszych parametrów ochrony cieplnej właściwych dla budownictwa pasywnego.
BLUEVOLUTION 82mm: to optymalna konstrukcja profili oraz 82 mm głębokość zabudowy z możliwością zastosowania pakietów szybowych do 60 mm i trzy poziomy uszczelnienia dają wysoką izolację termiczną i w efekcie rewelacyjną efektywność energetyczną. System zapewnia uzyskanie bezkonkurencyjnej wartości współczynnika przenikalności ramy Uf=1,0 w wykonaniu standardowym, Uf=0,9 po zastosowaniu dodatkowych elementów. Ze wzmocnieniem stalowym, z przekładką termiczną oraz z odpowiednio ciepłym pakietem szybowym, okno bluEvolution osiąga wartość nawet Uw = 0,73 W/m2K. To wszystko powoduje, że spełnia standard i wymagania okien przeznaczonych do domów pasywnych.
Wszystkie okna wyposażone zostaną w kasety na rolety i przygotowane do ich elektrycznej obsługi. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z okien.