Kanalizacja

wygoda
oczczędnośc czasu
niższe koszty
komfort zycia codziennego
brak brzydkich zapachów

Bez wątpienia najwygodniej jest usuwać ścieki do sieci kanalizacyjnej – takich szczęśliwców w okolicy Koninka jest jednak niewielu… oczywiście za wyjątkiem naszego osiedla.
W lokalizacji naszego osiedla w Koninku i okolicach nie ma kanalizacji, co powoduje, że okoliczne domy są wyposażone w indywidualne szamba, których utrzymanie wiąże się z dodatkowymi obowiązkami właścicieli domów. Na naszym osiedlu w Koninku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i dbając o ich komfort, rozwiązaliśmy całkowicie ten problem, tworząc własną mini-sieć kanalizacyjną ze zbiorczym szambem dla całego osiedla.
Zastosowane przez nas rozwiązanie zapewni mieszkańcom wiele wygód, a przede wszystkim:

  • brak troski o kwestie opróżniania i wywozu ścieków oraz wzywania do tego celu specjalistycznej Firmy;
  • mieszkańcy nie odczują nieprzyjemnych zapachów, gdyż zbiorcze szambo usytuowane jest poza osiedlem ( każdy z mieszkańców ma gwarancję wypoczynku na świeżym powietrzu, organizacji spotkań z przyjaciółmi, grilla bez obawy o dyskomfort związany z opróżnianiem szamba przez któregoś z sąsiadów );
  • niższe koszty wywozu niż przy szambach indywidualnych, rozkładające się na wszystkich właścicieli w ramach osiedla;


Dodatkowo, w związku z planami Aquanet w zakresie kontynuacji projektu kanalizacji okolicznych gmin i dalszej rozbudowy sieci w okolicy, w momencie realizacji tych prac, mieszkańcy osiedla nie odczują dyskomfortu ani uciążliwości związanych z wykopami i pracami przy budowie sieci kanalizacyjnej, gdyż sieć będzie już wykonana, a prace przyłączeniowe będą się odbywać poza granicami osiedla.
Powrót do listy zalet

In the opinion of most of the surgeons who examined the bodies, most believed that the killer had to have some degree of anatomical buy further information knowledge to do what he did.