Profile okienne VEKA Perfectline

najwyższa jakość

potwierdzona niemieckim standardem klasa A/DIN EN 12608

produkcja w koekstruzji
znakomite współczynniki

przenikania ciepła U

energooszczędne
brak stabilizatorów ołowiowych
5-ciokomorowy system

gwarantujący świetną izolację akustyczną i termiczną
Veka jest czołowym na świecie, posiadającym ponad 40-letnie doświadczenie, producentem profili okiennych z PCV i dostawcą systemów profili dla producentów okien.
Profile okienne Veka Perfectline zaliczane są zgodnie z niemiecką normą jakościową PN-EN 12608 do profili okiennych najwyższej klasy A. Zgodnie z obowiązującymi trendami rynkowymi profile okienne Perfectline są produkowane wyłącznie na stabilizatorach wapniowo-cynkowych, co oznacza wyeliminowanie stabilizatorów ołowiowych. W pełni 5-komorowy system profili Veka Perfectline ( 5 komór w profilu ramy jak i 5 komór w profilu skrzydła ) zapewnia ochronę cieplną i akustyczną na bardzo wysokim poziomie, a układ 2 uszczelek zewnętrznych zapewnia bardzo dobrą szczelność i izolację akustyczną i termiczną. Powierzchnie uszczelek ukierunkowane ze spadkiem 15 stopni ( identycznie jak same profile ) powodują znakomite odprowadzenie wody oraz zanieczyszczeń z powierzchni okien.
Zastosowane w naszych domach w Koninku profile okienne Veka Perfectline są wyprodukowane w koekstruzji – profil, który zostaje poddany foliowaniu, produkowany jest w 2 kolorach, a okleina jest nakładana na barwioną w masie część profilu. Takie rozwiązanie technologiczne powoduje, że ewentualne uszkodzenia mechaniczne, które mogą powstać na przestrzeni lat użytkowania okien, nie są widoczne.
Systemy profili Veka osiągają znakomite współczynniki przenikania ciepła U dla profili ram i skrzydeł, a w połączeniu z nowoczesnym oszkleniem, zapewniają najlepsze współczynniki U dla całego okna  U<1,3 W/(m2 K)

Profile Veka Perfectline posiadają również świetne właściwości izolacyjne, a ich enorgooszczędne właściwości pozwalają obniżyć koszty ogrzewania i emisję CO2 do atmosfery.
Powrót do listy zalet

In one case he removed a kidney from the front rather than from the side, and did not damage any of the https://domyhomework.guru/ surrounding organs while doing so.