bus auto fiets
Menu
Powrót do aktualności

Targi Mieszkań na MTP | 16 - 17 marca | Stoisko G1

14 marca 2024

Już w ten weekend spotkajmy się na Targach Mieszkań i Domów w Poznaniu. Zapraszamy na 𝐬𝐭𝐨𝐢𝐬𝐤𝐨 𝐆𝟏, hala 3 na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Targi mieszkań to idealna okazja, by spotkać się i dowiedzieć się więcej o inwestycji Osiedle Koninko. Będziemy tam dla Państwa, by przedstawić nasz projekt oraz odpowiedzieć na wszelkie pojawiające się pytania. Poznaj ofertę dostępnych mieszkań oraz dowiedz się dlaczego warto zamieszkać w Koninku.

Specjalna oferta targowa

Zapytaj nas o preferencyjne warunki zakupu swojego wymarzonego mieszkania pod Poznaniem. Atrakcyjny harmonogram płatności, pomoc doradcy kredytowego i wiele więcej.

Do wybranych mieszkań oferujemy także pakiet smart home w prezencie. Sprawdź, jakie możliwości oferuje zastosowanie inteligentnych rozwiązań w zakresie komfortu i bezpieczeństwa. Czujnik zalania, czujnik otwarcia drzwi i okien, sterowanie oświetleniem i pomiar zużycia energii i sterowanie wybranymi urządzeniami elektronicznymi - a wszystko to w specjalnie przygotowanym pakiecie od Novaform.

Zapoznaj się z ofertą dostępnych mieszkań i odwiedź nas na targach, by dowiedzieć się więcej.

 

🔴Osiedle Koninko realizowane w sąsiedztwie Poznania. Ponadczasowa architektura, kolorowe elewacje przypominające cegłę i eko rozwiązania takie jak zastosowanie pomp ciepła. Wybierz swoje wymarzone mieszkanie i zamieszkaj w Koninku!

Wszystkie inwestycje Novaform w jednym miejscu

W ofercie Novaform Polska znajdziecie szeroki wybór mieszkań w atrakcyjnych lokalizacjach.

🔴 Ostatni etap osiedla Nove Olendry na dynamicznie rozwijających się poznańskich Naramowicach. Niezwykła architektura, doskonała komunikacja z centrum miasta oraz liczne tereny zielone do aktywnego wypoczynku. Poznaj ofertę ostatnich mieszkań na osiedlu na www.noveolendry.pl

🔴 Mieszkanie w samym sercu miasta? Kolejova1 łączy rewitalizację historycznych budynków, ich nadbudowę oraz nowoczesną dominantę architektoniczną w postaci siedemnastokondygnacyjnego wieżowca.
Poznaj zalety mieszkania w inwestycji Kolejova1 na www.kolejova.pl

🔴 SVARAN - tworzymy nowe centrum Swarzędza! Zielony dziedziniec, ekologia, komunikacja publiczna i natura w zasięgu ręki to tylko kilka wybranych atutów osiedla. Trzymaj rękę na pulsie na www.svaran.pl

🔴 Premiera nowej inwestycji w Dopiewcu. Dowiedz się więcej na temat naszej najnowszej planowanej inwestycji.

Skorzystaj z okazji - spotkajmy się na targach!

Zapraszamy do rozmowy na stoisku Novaform! Będziemy tam dla Was, gotowi do udzielania wszelkich odpowiedzi i prezentacji naszych inwestycji. Do zobaczenia na 𝐬𝐭𝐨𝐢𝐬𝐤𝐮 𝐆𝟏!

Zamknij i wprowadź inną właściwość.
{{interestList.plots.length}}
{{plot.PlotNr}}. {{plot.PlotType}}

Wskazówka:
Możesz dodać
kilka mieszkań