bus auto fiets
Menu

ZAPRASZAMY DO KONINKA

Osiedle Koninko położone jest w gminie Kórnik, zaledwie 15 minut drogi od Poznania. Można tu uciec z dala od miejskiego zgiełku i cieszyć się urokami życia w otoczeniu przyrody.

PRZEMYŚLANE ROZWIĄZANIA

Realizując nasze inwestycje zawsze dokłądamy wszelkich starań by zachować najwyższe standardy niderlandzkiej architektury i urbanistyki, nadając jednocześnie naszym inwestycjom originalna, nowoczesną i elegancką formę. 

Myśląc na uwadze zrównoważony rozwój naszego otoczenia, proponujemy szereg rozwiązań technologicznych które zapewnią Państwu komfort na długie lata. Nie mamy wątpliwości, że jakość materiałów oraz wykonawstwa pozwolą naszym realizacjom przetrwać próbę czasu.

Koninko 2.jpg

Infrastruktura

Podobnie jak w pierwszych etapach realizacji naszej inwestycji w Koninku, nasz projekt realizowany będzie z uwzględnieniem wszystkich możliwych aspektów mających zapewnić Państwu jak najwyższy komfort życia. Jednym z fundamentalnych elementów wygody mieszkania jest dobrze zaprojektowana i wykonana infrastruktura. Gotowe drogi, chodniki i oświetlenie ułatwią bezpieczne poruszanie się po okolicy, a planowane na naszym osiedlu miejsca postojowe pozwolą mieszkańcom wygodnie zaparkować w pobliżu domu. 

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany, zapisz się do naszego newslettera!

Subskrybuj!
Zamknij i wprowadź inną właściwość.
{{interestList.plots.length}}
{{plot.PlotNr}}. {{plot.PlotType}}

Wskazówka:
Dodaj kilka
mieszkania

Aktualizacja

Bądź na bieżąco

Bądź na bieżąco

Czy chcesz być na bieżąco informowany o tym projekcie?

Zapisz się na newsletter