bus auto fiets
Menu

ZAPRASZAMY DO KONINKA

Osiedle Koninko położone jest w gminie Kórnik, zaledwie 15 minut drogi od Poznania. Można tu uciec z dala od miejskiego zgiełku i cieszyć się urokami życia w otoczeniu przyrody.

PRZEMYŚLANE ROZWIĄZANIA

Realizując nasze inwestycje zawsze dokładamy wszelkich starań by zachować najwyższe standardy niderlandzkiej architektury i urbanistyki, nadając jednocześnie naszym inwestycjom oryginalną, nowoczesną i elegancką formę. 

Mając na uwadze zrównoważony rozwój naszego otoczenia, proponujemy szereg rozwiązań technologicznych które zapewnią Państwu komfort na długie lata. Nie mamy wątpliwości, że jakość materiałów oraz wykonawstwa pozwolą naszym realizacjom przetrwać próbę czasu.

Koninko 6 PS PNG

Infrastruktura

Podobnie jak w pierwszych etapach realizacji naszej inwestycji w Koninku, nasz projekt realizowany będzie z uwzględnieniem wszystkich możliwych aspektów mających zapewnić Państwu jak najwyższy komfort życia. Jednym z fundamentalnych elementów wygody mieszkania jest dobrze zaprojektowana i wykonana infrastruktura. Gotowe drogi, chodniki i oświetlenie ułatwią bezpieczne poruszanie się po okolicy, a planowane na naszym osiedlu miejsca postojowe pozwolą mieszkańcom wygodnie zaparkować w pobliżu domu. 

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany, zapisz się do naszego newslettera!

Subskrybuj!
Zamknij i wprowadź inną właściwość.
{{interestList.plots.length}}
{{plot.PlotNr}}. {{plot.PlotType}}

Wskazówka:
Możesz dodać
kilka mieszkań

Aktualizacja

Sprawdź ofertę specjalną

Sprawdź ofertę specjalną

Poznaj ofertę specjalną na zakup mieszkania w ramach Osiedla Koninko.

Zobacz ofertę