bus auto fiets
Menu

Osiedle Koninko - Promocyjne warunki zakupu mieszkania

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty zakupu mieszkania w ramach naszej inwestycji - Osiedle Koninko. Dla naszych klientów, którzy oczekują na program "Mieszkanie na Start", przygotowaliśmy atrakcyjne warunki zakupu, które umożliwiają wybór wymarzonego lokum już teraz, z możliwością skorzystania z programu rządowego w przyszłości.

Koninko na Start - Wybierz mieszkanie już dziś

Czekając na uruchomienie programu Mieszkanie na Start możesz już teraz znaleźć swoje idealne mieszkanie w Osiedlu Koninko. Dzięki elastycznym warunkom zakupu masz pewność, że mieszkanie będzie czekało na Ciebie, gdy tylko otrzymasz preferencyjne finansowanie zakupu nieruchomości.

 

Bezpieczeństwo transakcji

Rozumiemy, że otrzymanie kredytu może zająć pewien czas i wiąże się z wieloma formalnościami, dlatego też zapewniamy naszym klientom bezpieczeństwo i pewność transakcji. W przypadku nieuzyskania kredytu w ramach programu Mieszkanie na Start lub w ramach innej formy finansowania, oferujemy możliwość bezkosztowego odstąpienia od umowy deweloperskiej. Twój komfort i spokój są dla nas priorytetem.

 

Wybierz Osiedle Koninko - Twoje idealne mieszkanie czeka na Ciebie

Nie czekaj dłużej - skorzystaj z naszej promocyjnej oferty i wybierz swoje wymarzone mieszkanie w Osiedlu Koninko już dziś. Dzięki elastycznym warunkom zakupu i gwarancji bezpieczeństwa transakcji, możesz spokojnie planować swoją przyszłość i zakup wymarzonego mieszkania.

 

Specjalna promocja z korzystnym harmonogramem płatności 10/90

Nie jesteś zainteresowany programem rządowym lub nie kwalifikujesz się do udziału w tym programie? Nic straconego! Przygotowaliśmy dla Ciebie preferencyjny harmonogram płatności w formie 10/90. Dowiedz się więcej w biurze sprzedaży!

Zamknij i wprowadź inną właściwość.
{{interestList.plots.length}}
{{plot.PlotNr}}. {{plot.PlotType}}

Wskazówka:
Możesz dodać
kilka mieszkań

Aktualizacja

Sprawdź ofertę specjalną

Sprawdź ofertę specjalną

Poznaj ofertę specjalną na zakup mieszkania w ramach Osiedla Koninko.

Zobacz ofertę